תשתיות אחסון האתרים אצלנו

קישוריות ורוחב פס

שרתי חברת אגוז מחוברים באופן ישיר לשדרת האינטרנט (Backbone) הישראלית (הנקראת IIX ) המחוברת לרשת העולמית (אירופה, ארה"ב). חברת אגוז מקפידה לשמור על יחס מיטבי בין רוחב הפס למספר הלקוחות ובכך מבטיחה את התקשורת המהירה ביותר.

תשתית פיזית

חוות השרתים נבנתה בסטנדרטים הקפדניים ביותר של בטיחות והגנה. היא ממוקמת בבניין מוגן ומאובטח, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומפוקחת על ידי בקרת מצלמות במעגל סגור. בבניין מותקנת מערכת מיזוג כפולה וממוחשבת וכן מערכות לכיבוי אש ומערכות למניעת הצפה.

שרידות חשמל ותקשורת

שיטת הזנת החשמל לחווה מפתיחה הזנה קבועה וסדירה לכל השרתים, באמצעות הזנות נפרדות של חשמל, המגובות במכשירי UPS רבי עוצמה וגנרטורים. בנוסף לכך, כל ארון שרתים ניזון משני מעגלי חשמל נפרדים ובלתי תלויים.

מערכות בקרה, ניטור והתראה

על מנת לוודא שהשרת זמין ואתר האינטרנט באוויר, מתבצע ניטור שוטף של השרת, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה ומתגלה תקלה, מקבל מנהל האתר התרעה מיידית והתקלה מטופלת ללא כל שהיות.

אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע שיתופי מאפשרים פתרונות Firewall מלאים, הכוללים התקנה וניהול ומוגדרים על פי צרכי הלקוח.

הגדרת VPN - Virtual Private Network

מאפשרת ללקוח התחברות מאובטחת בין מחשבי הלקוח לבין שרתיו המאוחסנים בחוות השרתים מאחורי ה-Firewall. פרוטוקול ה-VPN מאפשר העברת נתונים באופן מוצפן.

שירותי גיבוי ושיחזור

גיבוי הנתונים על השרת מתבצע מדי יום וכולל גיבוי השבוע האחרון. הגיבויים מתבצעים על גבי שרתי גיבוי באמצעות דיסקים קשיחים המאפשרים זמינות שיחזור מיידית.

הודעה ...