קידום אתרים

למה אני צריך לקדם את האתר שלי?

כדי להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאליים יש לגרום לאתר להיחשף לקהל גולשים רחב ככל שניתן, לצורך כך חשוב להיות ממוקם גבוה ככל האפשר בראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות במנועי החיפוש החשובים ובראשם גוגל.

קידום אתרים (SEO כפי שהוא נקרא בשפה המקצועית – Search Engine Optimization) הינו, ללא ספק, מן התהליכים האפקטיביים ביותר להגדלת רווחיות האתר בטווח הזמן הארוך. יותר ויותר בעלי אתרים מבינים כיום כי קידום האתר הכרחי לשיווק העסק ולהצלחתו ברשת האינטרנט העמוסה והתחרותית של ימינו. במציאות של השנים האחרונות, שבה המקור העיקרי לתנועת גולשים באתרים הינו דף תוצאות החיפוש, אתר אשר אינו ממוקם במקום גבוה בתוצאות החיפוש הרללונטיות יזכה לתנועת גולשים דלילה וסיכוייו להגדיל את רווחיותו קלושים.

קידום אתרים הינו תחום המשתנה באופן דינמי מאד, והחוקים בו משתנים כל הזמן, עם כל שינוי באלגוריתם הדירוג של גוגל. מומחי קידום האתרים של אגוז דואגים כל הזמן ללמוד ולהתעדכן בכל שינוי במנוע הדירוג של מנועי החיפוש ובכל הקשור לשיטות קידום חדשות המופיעות בעולם האינטרנט. באגוז אנחנו מכירים כבר את אלגוריתם פנדה שנכנס לאחרונה. קידום אתרים, שינויי שיטה

כדי לקדם אתר באופן מיטבי יש לתת את הדעת לכל השלבים הבאים:

ניתן גם לשלב את קידום האתר בתוצאות החיפוש האורגניות עם קמפיין של פרסום בגוגל.

כאשר אנחנו באגוז בונים עבורך אתר אנחנו דואגים מראש לבצע אופטימיזציה בכל הקשור למבנה האתר ותכניו. בנוסף, מערכת ניהול התוכן שלנו באגוז, מציעה לך כלים המאפשרים גישה קלה וידידותית לכל אותם פרמטרים החשובים לצורך קידום האתר.

הודעה ...