קידום שוטף

זה אף פעם לא נגמר?

קידום אתרים היא עבודה סיזיפית שאינה נגמרת לעולם. כשאתה מפסיק לקדם והמתחרים ממשיכים אתה נשאר מאחור. קידום האתר הוא חלק מהתחזוקה השוטפת. יש צורך לעשות באופן שוטף אופטימיזציות למבנה האתר ולתוכנו בכל פעם שהאתר מתעדכן, יש להמשיך ולייצר קישורים נכנסים איכותיים, להחליף קישורים ולייצר קישורים חד כיווניים ברשתות חברתיות, בלוגים, פורומים וכדומה.

יש לקחת בחשבון כי מנועי החיפוש ובראשם גוגל משנים ומעדכנים את אלגוריתם הדירוג שלהם ובעקבות זאת אתרים שהיו ממוקמים גבוה חייבים להגיב לשינויים של גוגל ולעדכן את עצמם כדי להמשיך ולענות לדרישות המשתנות שאם לא כן ימצאו את עצמם מידרדרים מטה בתוצאות החיפוש. קידום אתרים, שינויי שיטה

ואולי החשוב מכל, יש לעקוב אחר ביצועי האתר ולשפר את הטעון שיפור. יש להשתמש במגוון הרחב של כלי מעקב סטאטיסטיים העומדים לרשות מקדם האתרים המקצועי, לבדוק את השפעתו של כל מהלך ובדיקת מידת האפקטיביות שלו על קהל הגולשים הרלוונטי לאתר המקודם. כלים אלו מאפשרים לנטר בצורה מדויקת את תנועת הגולשים באתר ולדעת אלו גולשים באים בעקבות אלו חיפושים בדיוק, ניתן באמצעות כלים אלו לבצע מחקרי מילים מדויקים על האתר עצמו ולחזק את האופטימיזציה עבור מילים אפקטיביות וכן לוותר על מילים וביטויים רוחיים פחות.

יש לזכור כי מטרת קידום האתרים השוטף איננה להביא תנועת גולשים רבה, אלא לשפר את יחס ההמרה של האתר, כלומר, להפוך את האתר לריווחי יותר עבור בעל האתר, (למעט מקרים של אתרים שאינם למטרות רווח), יש להביא את אותם גולשים אשר איתם ניתן לעשות עסקים וזאת ניתן לעשות באפקטיביות רבה יותר לאחר ניתוח של התנהגות הגולשים באתר.

הודעה ...