פרסום בגוגל

למה כדאי לפרסם בגוגל?

פרסום מודעות מילים בגוגל הוכיח את עצמו בשנים האחרונות כשיטת הפרסום היעילה והאפקטיבית ביותר מכל פתרונות הפרסום הקיימים היום בעולם האינטרנט. דף התוצאות של גוגל זוכה לחשיפה ששום אתר אחר אינו מתקרב אליה ומודעות המפורסמות על דף זה זוכות לאותה חשיפה.

פרסום בגוגל מודעות המילים של גוגל הם הדרך המהירה ביותר לקבל נוכחות בעמוד התוצאות הראשון של גוגל, ללא צורך לחכות לתוצאותיו של תהליך הקידום, לפעמים בצד דף התוצאות ולפעמים אף בראש העמוד.

יתרון נוסף הוא כמובן המיקוד, הגולשים נחשפים אך ורק למודעות באותם נושאים בהם ערכו חיפוש, מה שמאפשר לך כמפרסם לחשוף את מודעתך לקהל ממוקד ומפולח ברמות שלא היו אפשריות כלל בעבר. רק גולשים אשר מתעניינים כבר ומחפשים בפועל את המוצר או השירות שלך יחשפו למודעה.

אתה כמפרסם בוחר את מילות החיפוש שלצידן או מעליהן תופענה המודעות שלך (כמובן שרק לאחר מחקר מילים קפדני). אתה, כמובן, יכול להגדיר מודעות שונות עבור מילים שונות וכך למקד את המודעות על פי מאפייני גולשים שונים.

התשלום על מודעות הפרסום בגוגל מחושב בשיטת PPC (Pay Per Click), תשלום על פי לחיצות, מודעה יכולה להופיע ולהיראות על ידי הגולשים ואתה משלם רק כאשר גולשים לחצו על המודעה שלך והוקפצו אל האתר או דף הנחיתה שלך, כך שלמעשה אתה אף זוכה בחשיפה מסוימת חינם. גובה התשלום נקבע על פי ציון האיכות שגוגל מעניק לכל מילה ואשר מושפע בסופו של דבר ממידת הפופולריות של המילה בקרב המפרסמים ומשיעור הלחיצות על המילה על ידי הגולשים.

כלי הניתוח, הבקרה והסטטיסטיקה שגוגל מספקים למפרסמים מאפשרים לך כמפרסם שליטה ובקרה על מאפייני הגולשים הנחשפים למודעה, שליטה בתקציב ובקצב הוצאתו ודו"חות סטטיסטיים מפורטים המאפשרים שיפור הקמפיין הפרסומי ומיקודו.

הודעה ...