חנויות וירטואליות, מסחר אלקטרוני, אתרי מכירות

מהי מערכת חנות וירטואלית?

חנות וירטואלית היא אתר אינטרנט המיועד למכירת מוצרים דרך רשת האינטרנט. הגולשים הנכנסים לחנות הווירטואלית יכולים לצפות בפרטי המוצרים ואף להזמינם ישירות דרך אתר האינטרנט.

חנויות וירטואליות, מסחר אלקטרוני, אתרי מכירות יתרונה של החנות הווירטואלית הוא בזמינותה. החנות הוירטואלית זמינה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, בכל ימות השנה, לכל גולשי האינטרנט מכל רחבי הארץ או העולם.

החנות הווירטואלית מאפשרת לבעל העסק חיסכון גדול מאוד בעלויות הכרוכות בחנות ממשית: אין צורך בניהול שטחי תצוגה, ריבוי סניפים או ניהול צוות עובדים יקר. אין שכירות, ארנונה, חשמל ומשכורות לעובדים.

כל בעל עסק יכול לפתוח חנות וירטואלית באינטרנט ובאמצעותה להגדיל את היקף המכירות שלו. כל אדם המעוניין להתחיל לשווק ולמכור מוצרים יכול לפתוח חנות וירטואלית גם אם אין בבעלותו חנות ממשית, וכל זאת בעלויות פחותות בהרבה.

חנויות וירטואליות, מסחר אלקטרוני, אתרי מכירות אגוז מתמחה באפיון, בנייה ותפעול של חנויות וירטואליות ואתרי מסחר ייעודיים, התפורים על פי צרכי הלקוח, מעוצבים לפי רצונו והחשוב ביותר – אתרים מאובטחים ומוצפנים על פי התקנים המתקדמים ביותר הנדרשים בעולם הסחר האלקטרוני (SSL) והמאפשרים ביצוע עסקאות און-ליין בכרטיסי אשראי או באמצעות חשבונות PayPal.

לחנות הווירטואלית שתקים עבורך אגוז, מימשק ניהול מתקדם המאפשר לנהל את החנות מכל מקום בעולם, בעזרת דפדפן אינטרנט בלבד. החנות מאפשרת ניהול המלאי, הוספה ועדכון מוצרים, החלפת תמונות, שינוי מחירים ותיאורי המוצרים.

זאת ועוד, מערכת ניהול של החנות הווירטואלית מכילה מימשק המאפשר לנהל את רשימת הלקוחות ולקבל סטטיסטיקה מדויקת של הרגלי הגלישה והרכישה בחנות ושל העסקאות והמכירות המתבצעות בה.

הודעה ...