בניית אתרים

למה בכלל אני צריך אתר אינטרנט?

ההתקדמות הטכנולוגית והעסקית העצומה הביאה לכך שהאינטרנט הפך בשנים האחרונות לכלי המרכזי לחיפוש מידע עבור לקוחות פוטנציאליים. עסקים שאין ברשותם אתר אינטרנט עלולים להפסיד לקוחות למתחריהם.

בניית אתר אינטרנט רציני, איכותי ויעיל הוא עסק למקצוענים. בכדי לבנות אתר אינטרנט מקצועי, הבולט מעל אתרי האינטרנט של המתחרים, יש להשקיע כמות גדולה של ניסיון, ידע, יכולת ומאמץ. באגוז פתרונות מתקדמים אנו מחוייבים ללקוחות מרוצים. כל אתר, גדול או קטן מקבל את מלוא תשומת הלב עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. הניסיון של מומחי אגוז, בתוספת שיטות העבודה ובקרת האיכות הקפדניות, מבטיחות תהליך זול ומהיר תוך תיאום מוחלט עם כל לקוח, קטן כגדול.

אז איך מתקדמים?

 1. אפיון:

  לפני שניגשים לבניית אתר האינטרנט יש להבין היטב את צורכי הלקוח ומטרותיו. ללמוד את רצונותיו וחזונו ולגבש, בשיתוף פעולה עם הלקוח, את המודולים והאפשרויות אשר יוטמעו באתר. לאחר שמגדירים ומגבשים, יחדיו, את צרכי הלקוח ומטרות האתר, ניגשים לתכנון האתר תוך שימת לב מירבית להשגה אופטימלית של המטרות שהוגדרו.
 2. עיצוב גראפי:

  בניית השפה הויזואלית המתאימה לאופי האתר ולקהל היעד. בחירת צבעים, המראה הכללי, יצירת אלמנטים גראפיים כלוגו, אייקונים, וכדומה, בהתאם לאופי העסק והאתר ומטרותיו. הקונספט הגראפי הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר למראה ויזואלי ייחודי ותורם תרומה מכרעת ביצירת אתר המעביר את מסרי הלקוח ומותאם לקהל היעד.
 3. פיתוח ובניית האתר:

  כתיבת קוד האתר בהתאם לעיצוב הגראפי שאושר על ידי הלקוח. בניית טבלאות ופרוצדורות בבסיס הנתונים בהתאם למטרות ולמודולים הדרושים באתר. עבור אתרים המכילים דרישות נוספות שאינם מובנים בתוך מערכת ניהול האתר, יש צורך בפיתוח נוסף ובהוספת הקידוד המתאים. כחלק מן הפיתוח, אנחנו, באגוז, נותנים תשומת לב מיוחדת לשימושיות האתר (Usability) במטרה לבנות אתר יפה שהוא גם נוח וידידותי למשתמש.
 4. בדיקות סופיות:

  כדי להגיע לאתר איכותי מכל הבחינות, יש לבצע בקרת איכות קפדנית ובדיקה מלאה (100% coverage) של כל הדפים והפונקציות באתר. יש לעבור בדקדנות על כל קישור, תמונה וקטע טקסט ולוודא שכולם פועלים כשורה, התמונות הנכונות מוצבות במקומותיהם, לא חלו שגיאות בהזנת התכנים ושום שגיאת כתיב לא מצאה דרכה אל הטקסטים.
  ללא בדיקה שכזו לא יהיה האתר מושלם.
 5. התקנה באתר האחסון:

  לאחר סיום בניית האתר, ולאחר שהלקוח מביע את שביעות רצונו מכל דף ומכל אלמנט גראפי, הגיע הזמן להעלות את האתר לשרת האחסון ולצאת לאור. יש לידע את מנועי החיפוש הגדולים ואת האינדקסים האינטרנטיים על קיומו של האתר בכדי להגדיל את החשיפה ללקוחות.
 6. אחזקה, שיפור וקידום:

  ניתוח הסטטיסטיקה המצטברת על מנת לשפר ולייעל את פעילות האתר, תחזוקה ועדכונים שוטפים בהתאם לצורך, כמו גם שיפורים ושדרוגים בהתאם לניתוח הסטטיסטיקה. באתר אינטרנט מבוסס מערכת תוכן יכול הלקוח לבצע את כל העדכונים השוטפים בעצמו.
  קידום אתר אינטרנט הוא פעילות שאינה פוסקת. אתר שהעבודה על קידומו נפסקת יתחיל, עם הזמן, להדרדר אחורה בתוצאות החיפוש בזמן שהמתחרים ממשיכים לקדם את אתריהם.
הודעה ...