אתרי תדמית

מהו אתר תדמיתי ולמה אני צריך כזה?

אתר תדמית או אתר תדמיתי, כפי שהוא מכונה לעיתים, משמש ככרטיס הביקור של העסק ברשת האינטרנט. עיצוב האתר מותאם לתדמית הרצויה ומהווה כלי שיווקי בעל השפעה רבה.

בניית אתר תדמיתי הוא הצעד הבסיסי, ובדרך כלל הראשון, ביצירת נוכחות אינטרנטית לעסק שלך. זהו גם הצעד האפקטיבי ביותר לפנייה ללקוחות פוטנציאליים דרך רשת האינטרנט. אתר תדמיתי משמש כחלון הראווה של העסק.

האתר התדמיתי מכיל מידע ממוקד מכירה, העוסק בעסק ובמוצריו והמותאם לקהל היעד הפוטנציאלי. האתר מכיל גם פרטי התקשרות חשובים, כמו כתובת, מספרי טלפון ורשימה של כתובות דואר אלקטרוני, המאפשרים ללקוחות הפוטנציאליים ליצור איתך, בעל האתר, קשר מהיר ובלתי אמצעי. חשיפה ונגישות למנועי החיפוש השונים, הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור אתר תדמיתי יעיל ואפקטיבי, ההופך אותו לנגיש לקהל הלקוחות הפוטנציאלי.

באגוז, אנו מתמחים בבניית אתרי תדמית מעוצבים, עשירים בתוכן וידידותיים למנוע החיפוש של גוגל, אתרים אשר יאפשרו לעסק שלך לטפס גבוה בתוצאות החיפוש ויקבלו חשיפה גבוהה לעיניהם של הגולשים.

אתר תדמיתי טוב יהיה מעוצב במקצועיות ובהתאמה לקו הגראפי של העסק ולחומרים העיצוביים האחרים, כמו מעטפות, ניירות מכתבים וכרטיסי ביקור. העיצוב צריך להיות מושך ומתאים לאופיו של העסק, והשירות או המוצר שהעסק מוכר.

אתר תדמיתי טוב יכלול לפחות את העמודים הבאים:

 1. דף הבית

  דף הבית הוא חלון הראווה של האתר כולו. זהו הדף הראשון אליו מגיע הגולש בכניסתו לאתר. דף הבית פורס בפני הגולש את המסרים המרכזיים של האתר, כולל לוגו העסק והמוצרים או השירותים המרכזיים אותם רוצה בעל העסק להציג בפני לקוחותיו הפוטנציאליים.
  דף הבית צריך לתפוס את עינו ותשומת ליבו של הגולש ולגרום לו את העניין הדרוש להמשיך ולגלוש באתר. מסיבה זו, כאשר מעצבים את עמוד הבית, חשוב ביותר להקפיד על עיצוב מושך וידידותי, תוך שמירה על ערכי המותג והצגה אפקטיבית, ידידותית לגולש ומושכת את העין, של מגוון המוצרים והשירותים שמספק האתר.
 2. דף אודות

  דף המוקדש לתיאור בית העסק, החברה או האדם המחזיקים ומנהלים את העסק. בדף זה אנו מציגים את הצדדים החזקים של העסק ומשכנעים את הגולש כי הגיע אל המקום הנכון.
 3. דף יצירת קשר

  דף יצירת קשר מרכז את פרטי העסק וכל האפשרויות ליצירת הקשר עמו, כמו כתובת, מספרי טלפון, מספרי פקס וכתובות דואר אלקטרוני. לעיתים אף נצרף מפה ובה הוראות הגעה מדויקות אל בית העסק. ניתן גם להוסיף טופס יצירת קשר, דרכו יכולים הגולשים ליצור קשר עם בעל העסק.
 4. דף גלרית תמונות וסרטים

  גלריית תמונות וסרטים המתארים את המוצרים והשירותים הנמכרים באתר יכולה להיות כלי רב עוצמה למשיכת תשומת ליבו של הגולש ולהעברת המסרים השיווקים של בעל האתר.
הודעה ...