אופטימיזציה של האתר

אופטימיזציה של מבנה האתר:

מבנה האתר משפיע רבות על חווית הגלישה של משתמשי האתר, אבל גם על ציון האיכות אותו מעניק אלגוריתם הדירוג של גוגל לכל אתר אשר נמצא באינדקסים של מנוע החיפוש. במהלך אופטימיזצית המבנה של האתר יוודאו מומחי אגוז ראשית כי אין 'באגים', בעיות במבנה האתר, כמו לדוגמא, הפניות לעמודים שאינם בנמצא (שגיאה 404 המפורסמת), אין תכנים כפולים, קישורים אל המקומות הלא נכונים וכדומה. בנוסף ייבדק כל הקוד לתאימות מלאה ומוחלטת לפי תקני W3C, יבוצעו תיקונים נדרשים להבטחת אחידות המראה והביצועים עבור כל סוגי הדפדפנים המקובלים בשוק, תיבדק מהירות הטעינה והריצה של כל דף וכל סקריפט.

על מנת להבטיח גישה קלה ומהירה לכל דף באתר תיבנה מפת אתר וקבצי הנחייה עבור רובוט הסריקה של גוגל.

גם היררכית התפריטים וצורת הניווט בין הדפים תתוכנן לשימושיות מירבית ולגישה נוחה, גם למשתמש האנושי וגם לרובוט הסריקה של מנוע החיפוש.

אופטימיזציה של התוכן:

ללא ספק החלק החשוב והמכריע ביותר מבחינת מידת ההשפעה על מיקומו של האתר בדירוג של גוגל. מכיון שמנוע החיפוש מנסה להביא לציבור הגולשים את התוכן הרלוונטי והעדכני ביותר הרי שתוכן האתר הוא החשוב ביותר לקידומו.

בתהליך האופטימיזציה של התוכן מוודאים את רלוונטיות התוכן הכתוב אל מול מילות החיפוש עבורם מקדמים את האתר, יש לוודא כי התוכן כתוב בשפה טבעית ויחד עם זאת משובצות בו מילות המפתח במידה האופטימלית, לא פחות מדי, שכן אז האפקטיביות נפגמת, ולא יותר מדי, כדי לא לפגוע בקריאותו של התוכן ולא להענש בעוון ספאם על ידי מנוע החיפוש. כדאי גם שצפיפותן של מילות המפתח תהיה אחידה פחות או יותר על פני הדף, כדי לשפר הן את קריאותו והן את דירוג האיכות שהדף מקבל ממנוע החיפוש.

כמובן שאופטימיזציה טובה של תוכן תיעשה רק לאחר מחקר מילים מעמיק וקפדני.

הודעה ...